O nás

Realitní kancelář WEGA reality s.r.o. působí na trhu nemovitostí již od roku 1999.

Zaměřujeme se zejména na konzultační a poradenskou činnost při realizaci jednotlivých realitních projektů.

V rámci našich služeb jsme připraveni zajistit také prodej Vaší nemovitosti.

Námi realizované projekty

Mimo jiné jsme se účastnili následujících projektů:

Realizace výstavby polyfunkčního objektu v Kladně. Jedná se o třípodlažní polyfunkční dům. První a druhé nadzemní podlaží tvoří obchodní prostory. Třetí nadzemní podlaží je věnováno bytovým plochám. Tento polyfunkční dům se nachází v historickém centru města Kladna, na rozhraní kladenské pěší zóny a náměstí Starosty Pavla. Objekt je plně obsazený nájemci.

Výstavby a zajištění nájemců polyfunkčního objektu na Mírovém náměstí, jednom z nejvíce frekventovaných míst krajského města Ústí nad Labem. Jedná se o šestipodlažní polyfunkční dům. První a druhé nadzemní podlaží tvoří obchodní prostory. Třetí, čtvrté a páté podlaží je věnováno administrativě. V šestém nadzemním podlaží je umístěn nadstandardní byt s terasou. Objekt je plně obsazený nájemci.

Realizace nadstandardního rodinného domu v Praze 10.

Bytového domu ve vilové zástavbě Prahy 8, koncipovaného jako samostatný viladům s celkem 20 bytovými jednotkami, včetně podzemních parkovacích stání.

Nově vzniklá rezidence je součástí prvorepublikové vilové čtvrtí umístěné na jižním svahu, vilové čtvrti Rokoska s překrásným výhledem na vltavské údolí a Prahu. Celý dům je situován na jihozápad, což příznivě ovlivňuje oslunění jednotlivých bytových jednotek. Z architektonických důvodů je dům rozčleněn na 2 proti sobě posunutá podlaží, kdy na každém podlaží jsou maximálně tři bytové jednotky. Dále byl kladen důraz na použité materiály.